Как это работает?1. Зарегистрируйтесь в системе кликнув на кнопку «Регистрация» в правом верхнем углу страницы

2. Заполните регистрационную форму

3. Спустя несколько минут вы получите ссылку на Ваш электронный адрес. Пройдите по ссылке, тем самым подтвердив свою регистрацию

4. Закажите билет в системе

5. Оплатите билет

6. Вы получите билет на свой электронный адрес, который Вы указали во время регистрации

how_to_buy_7th_step

Higiena Duszy

Poznań, 28 września 2018   godz. 18.00-21.00

 

Prowadzi: Aleksandr Perevalov

 

Nasze ciało kwantowe (dusza) jest początkiem wszystkiego. W tym też chorób ciała fizycznego. Higiena ciała kwantowego jest drogą do zdrowia.

 

Obecnie nauka klasyczna doszła do prawdy opisanej w wielu starożytnych teoriach: człowiek jest częścią wszechświata działającą jednocześnie w szeregu diapazonów. Wibracje ziemi i planet synchronicznie oddziaływają na organy wewnętrzne. Częstotliwość ich działania wynosi 750-850 Hz. Przyroda nie cierpi pustki. W przypadku osłabienia wibracji w organach wewnętrznych człowieka aktywują się różne mikroby, bakterie, wirusy, pasożyty, waga których może osiągać 2,5 kg. Ze strony zewnętrznej na współczesnego człowieka oddziaływają czynniki stworzone przez niego samego – technogeniczne aspekty cywilizacji. Intensywność technogenicznego promieniowania elektromagnetycznego (TPE), włącznie z telekomunikacją komórkową, zwiększyło się w stosunku do naturalnego tła Ziemi o kilka stopni. Metro przekracza normy TPE o 1500 razy, komputer 500 razy, telefon o 200 razy. Pojawiło się pojęcie smogu elektromagnetycznego, energoinformacyjnego uszkodzenia ludzi w czasie pokoju.

 

Warsztat poświęcony tematyce bezpieczeństwa duszy (ciała subtelnego). Na warsztacie m.in.:

- „duchową odpornością” człowieka i odpowiadającemu mu prawu przyczynowo-skutkowemu,

- bioenergetycznymi naruszeniami i ubytkami energii (wampiryzm energetyczny: kosmiczny, rodzinny, społeczny, indywidualny) – jak się przed nim bronić?

- suwerenność duchowa, przestrzeń intymna, pozycja życiowa, struktura emocjonalna człowieka,

- higiena rodzinna, stosunki rodowe. Narodowe, plemienne sposoby ich wzmacniania.

- higiena domu, mieszkania, rzeczy, jedzenia, snu, odpoczynku.

Ведущий Aleksander Perevalov
Местопребывание Poznań
Дата 2012-09-28
Это событие уже прошло.

Мы рекомендуем:Instytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.