Как это работает?1. Зарегистрируйтесь в системе кликнув на кнопку «Регистрация» в правом верхнем углу страницы

2. Заполните регистрационную форму

3. Спустя несколько минут вы получите ссылку на Ваш электронный адрес. Пройдите по ссылке, тем самым подтвердив свою регистрацию

4. Закажите билет в системе

5. Оплатите билет

6. Вы получите билет на свой электронный адрес, который Вы указали во время регистрации

how_to_buy_7th_step

Gwiazda Magów

27 stycznia 2018 Warszawa

 

Prowadzi: Piotr Pałagin

Miejsce: Warszawa, ul. Białostocka 4

Godziny: 9:00-18:00

 

 

 „Gwiazda Magów" jest nazywana również teatrem terapeutycznym albo po prostu terapią na głębokim, podświadomym poziomie. W tym „teatrze” wszyscy uczestnicy są jednocześnie aktorami, pacjentami i terapeutami. Niepotrzebne są do tego żadne szczególne zdolności, a jedynie wiedza i intuicja prowadzącego taką terapię.

 

 

 

„Gwiazda Magów" składa się z 7 elementów, którym są przyporządkowane treści zarówno symboliczne, jak i realistyczne. W psychologicznym ujęciu tym siedmiu elementom przyporządkowuje się takie pojęcia jak:W ujęciu medycznym – jest to siedem typów komórek (tkanek), z których zbudowany jest organizm. Dysharmonie pomiędzy nimi prowadzą do chorób.
Przy użyciu „Gwiazdy Magów" można scalić różne poziomy problemów człowieka. Jest to kluczowy punkt widzenia w holistycznej medycynie i psychologii. Za pomocą „Gwiazdy Magów" można rozwiązać wiele problemów emocjonalnych, fizycznych, a także rozwiązać spory, uleczyć negatywne związki, czy uwolnić się od blokad spowodowanych traumatycznymi przeżyciami.
Najsilniejszym narzędziem w tej praktyce jest MISTERIUM GWIAZDY MAGÓW. Słowo „misterium” bywa zastępowane czasami przez słowo „teatr”, „gra”, a nawet „zabawa”. Wszystko zależy od punktu widzenia, podejścia i oczekiwań. Jest to misterium, dlatego że zmiany w człowieku, który bierze w nim udział, zachodzą na bardzo głębokim poziomie, często dotyczą wczesnego dzieciństwa.
Jest to również mądra zabawa, w której możemy śledzić własne reakcje na różne wydarzenia, możemy przyjrzeć się „z boku” własnym emocjom i ograniczeniom. Podczas tej zabawy możemy się śmiać, ale i płakać, to jest bardzo indywidualne. Nawet rola obserwatora w takim misterium jest bardzo cenna cenna i może przynieść odpowiedzi na pytania, które nurtują nas od lat.

W misterium bierze udział 7 planet, gdzie symbolizuje określoną sferę życia człowieka, obszar jego psychiki, rodzaj komórek w organizmie itp. Wewnętrzny problem posiada wielowymiarowy charakter, dlatego też misteria poruszają od razu kilka warstw, a dokładniej wszystko, co wiąże się z chorobą, życiowym niepowodzeniem, dramatem rodzinnym itp. Uczestnik misterium może wybrać sobie dowolną rolę.

 


Ze względu na ilość planet, może być 7 misteriów i 7 prawd, które za nimi stoi, często są to podstawowe pytania, które zadaje sobie człowiek:


Każde takie misterium jest improwizacją, ponieważ na początku określany jest tylko temat, a sposób rozwiązania problemu pojawia się samoistnie podczas procesu i zależy od jego uczestników.

 

 

 

Przeczytaj o treningu "Gwiazda Magów" w Zwierciadło.pl.

Przeczytaj również: "Dojrzałość kobiety"

 

Ведущий Piotr Pałagin
Местопребывание Warszawa
Дата 2018-01-27


Уровень цены на событие в зависимости от даты заказа
Оплатить до сумма в евро сумма в злотых цена в руб
2017-11-30 0 330 0
2017-12-31 0 360 0
2018-01-27 0 400 0
Заказать сейчас
билет сумма в евро сумма в злотых цена в руб кол-во заказанных билетов
Gwiazda Magów 0 360 0

Впишите Ваш промо-код (если имеете)

Мы рекомендуем:Instytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.