Jak to działa?1. Zarejestruj się w systemie, klikając link "Rejestruj" u góry po prawej stronie.

2. Uzupełnij formularz rejestracyjny

3. Odbierz e-mail potwierdząjacy rejestrację

4. Kup bilet w systemie

5. Opłać bilet

6. Bilet pobierzesz po kliknięciu na link, który otrzymasz na e-mail podany podczas rejestreacji

Uwaga: Istnieje możliwość płatności w ratach w Alior Bank oraz mBank przy zakupach powyżej 300zł

BHP Terapeuty

Krok I - BHP Terapeuty


Data: 15.02.2020, godz. 10.00-18.00
Miejsce: ul. Grunwaldzka 519b, Plewiska
Prowadzący: Ałła Kutsenko


Jak zbudować najlepszą wersję siebie?


Warsztat (szkolenie, trening) dla lekarzy, terapeutów, psychologów, fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, pielęgniarek  a także wszystkich, którzy chcą pomóc sobie lub swoim bliskim.

Pracy terapeuty i każdej osoby pracującej z pacjentem lub klientem, towarzyszy wyjątkowy rodzaj zmęczenia.


Nie jest to zwykłe zmęczenie fizyczne i psychiczne. Jest to rodzaj wyczerpania, któremu towarzyszy odczucie utraty siły życiowej, wyssania energii a nawet utraty radości. Zdarza się to często ludziom o wysokim poziomie empatii, którzy wprawdzie są bardzo pomocni dla swoich klientów, jednak nieświadomie krzywdzący siebie.

Jest to skutek interakcji, jaka zachodzi pomiędzy terapeutą a klientem, której towarzyszy swoisty przepływ energii. Każdy klient przychodzi do terapeuty po to, aby uwolnić się od negatywnych emocji, bólu, dolegliwości chorobowych lub innego problemu. Terapeuta jednak często nieświadomie pochłania energię tych nieprzyjemnych doświadczeń, czego skutkiem jest utrata sił i poczucie wyczerpania.

Aby zachować dobre samopoczucie i pełnię sił, należy w pierwszej kolejności zadbać o siebie. Umiejętność ta pozwoli nie tylko być dobrym terapeutą, ale przede wszystkim zdrowym i szczęśliwym człowiekiem.

Osoby, które chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem i dużą satysfakcją z niesienia pomocy innym, zapraszamy na wyjątkowe szkolenie z dr. Ałłą Kutshenką.


Program szkolenia
KROK 1. Pomagając innym, musisz najpierw pomóc sobie.  


Na tym etapie szkolenia zdobędziesz wyjątkowe umiejętności niezbędne w Twojej działalności:
    A) Umiejętność  słuchania siebie
    B) Umiejętność wyznaczania granic
    C) Umiejętność balansowania swoim polem energetycznym
    D) Umiejętność balansowania swoim systemem nerwowym
    E) Praktyczne narzędzia do pracy

Dr Ałła Kutshenko należy do osób, które spotyka się niezmiernie rzadko. Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją w neurologii. Ukończyła  Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40 letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Jej wykształcenie, wiedza i doświadczenie jest jednak tylko częścią daru, który każdego dnia ofiarowuje swoim pacjentom. Na co dzień wykorzystuje metodę psychosomatycznej regulacji.


Ta niezwykła lekarka poświęciła ostatnie 20 lat swojego życia na ciągłe zgłębianie wiedzy, umiejętności i szukanie nowych metod przywracania zdrowia. Wyspecjalizowała się w homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych.


Jednak najwyższe podium w jej praktyce zajmuje terapia kranio - sacralna , zwana również czaszkowo – krzyżową. To właśnie tą cudowną metodę Alla Kutshenko łączy z podejściem psychologicznym i duchowym pomagając w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Wykładowca Alla Kutshenko
Lokalizacja Poznań
Data 2020-02-15
To wydarzenie już się odbyło.

PolecamyInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.