Jak to działa?1. Zarejestruj się w systemie, klikając link "Rejestruj" u góry po prawej stronie.

2. Uzupełnij formularz rejestracyjny

3. Odbierz e-mail potwierdząjacy rejestrację

4. Kup bilet w systemie

5. Opłać bilet

6. Bilet pobierzesz po kliknięciu na link, który otrzymasz na e-mail podany podczas rejestreacji

Uwaga: Istnieje możliwość płatności w ratach w Alior Bank oraz mBank przy zakupach powyżej 300zł

Dynamika związków i relacji

 

 

Prowadzący: dr Ev Khazin
Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18
Godziny: 10-18
Data: 18-19.04.2020
 

Ten trening poświęcony jest fenomenowi kobiety, która marzy o związkach i jej próbom urzeczywistnienia tego marzenia. Takie osobiste, szczere zanurzenie się to praktyka, której nie należy traktować jako przyjemną formę spędzania wolnego czasu. Podczas treningu tworzymy specjalne warunki, w których kobiety badają, zgłębiają siebie, aby wiedzieć, kim są naprawdę - tu i teraz, kiedy nie przygniata je ich przeszłość oraz wyobrażenia narzucone przez kogoś z otoczenia na temat tego, jakie powinny być kobiety.

Dojrzewanie kobiety, przyjaźń, seks, miłość, rodzenie dzieci, ochrona terytorium, przywództwo, dzieci od innych matek lub ojców, zazdrość, starzenie się i więdnięcie, zakazane związki, nieodwzajemnione uczucia, zdewastowane serce, lęki, nienarodzone dzieci i inne świadectwa bycia kobiety w związku - podczas szkolenia poruszymy te i inne tematy.

 

Dzięki pracy kobiet, prowadzonej w kobiecym kręgu, ekscytującym procesom, transformacyjnej komunikacji i specjalnej formie szkolenia, uczestniczki będą mogły ponownie uruchomić przestarzałe, niedziałające programy osobistych relacji, odrywające je od głównego zadania. To okazja, aby pożegnać się ze swoim fałszywym, przestarzałym ego i pozwolić sobie BYĆ. Po prostu BYĆ takimi, jakimi są naprawdę. I w tym stanie żyć swoim cennym wyjątkowym życiem budując relacje na poziomie widzenia.

Wykładowca Ev Khazin
Lokalizacja Poznań
Data 2020-04-01
To wydarzenie już się odbyło.

PolecamyInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.