Jak to działa?1. Zarejestruj się w systemie, klikając link "Rejestruj" u góry po prawej stronie.

2. Uzupełnij formularz rejestracyjny

3. Odbierz e-mail potwierdząjacy rejestrację

4. Kup bilet w systemie

5. Opłać bilet

6. Bilet pobierzesz po kliknięciu na link, który otrzymasz na e-mail podany podczas rejestreacji

Uwaga: Istnieje możliwość płatności w ratach w Alior Bank oraz mBank przy zakupach powyżej 300zł

Księga życzeń

24-25 listopada 2018r.

Miejsce : Plewiska ul Grunwaldzka 519b/6 piętro 2

Godziny: 10:00-18:00

Prowadzi: Jewgienij Samojłow

 

Zapraszamy  na dwudniowe warsztaty „Księga życzeń” prowadzone przez Jewgienija Samojłowa z Krasnodaru w Rosji, które odbywają się w Instytucie Wiedzy Waleologicznej w Poznaniu. Prowadzący zajęcia jest niewidomy od urodzenia, ukończył wydział rehabilitacji na Uniwersytecie Medycznym, jest masażystą, powtarza że jego kalectwo powoduje że potrafi „wyczuwać” ludzi i ich choroby, a dłonie zastępują mu oczy.

 

 

Ile razy myślimy sobie, że wszyscy dookoła są szczęśliwi, mają udane życie, wielu przyjaciół, pną się po szczeblach kariery i cieszą się dobrym zdrowiem, a NAM SIĘ NIE UDAJE.

Brakuje nam życiowe energii, wiary we własny siły, zdrowia, chęci i szczęścia. Winimy o to los, zbiegi okoliczności i życiowego pecha.

Czy jednak na pewno nie można nic z tym zrobić?

Na specjalne zaproszenie Instytutu Wiedzy Waleologicznej przyjechał do Poznania niezwykły człowiek - Jewgienij  Samojłow, który od urodzenia jest niewidomy. Dla większości z nas taka niepełnosprawność byłaby od razu skazaniem na całkowitą izolację i brak przyszłości. Jewgienij jednak przekuł swoje kalectwo w ogromną siłę, która pozwoliła mu dokonać rzeczy niemożliwych. Ukończył prestiżowe szkoły, zdobył zaszczytne tytuły w państwowych uczelniach medycznych, wykonuje wspaniały zawód i prowadzi własną praktykę w Krasnodarze, gdzie przyjeżdżają do niego chorzy z całego kraju. Stworzył wspaniałą rodzinę – ma przepiękną żonę i uroczą córkę. Ale przede wszystkim jest bardzo szczęśliwym człowiekiem!

Już samo spotkanie z Jewgienijem jest niesamowitym przeżyciem. Bije od niego niesamowita energia miłości i przeogromna potrzeba pomagania ludziom.

Uczestnictwo w warsztatach daje inspiracje, dzięki którym nawet niemożliwe stanie się możliwe. Największym świadectwem takiej przemiany jest sam Jewgienij, który historią  swojego życia udowodnił, że nawet nie widząc świata, można być w nim szczęśliwym. Można spełniać marzenia, można realizować plany, można kochać i cieszyć się życiem. Wszystko można!

Dwa dni spędzone z Jewgienijem Samojłowem to inwestycja na całe życie. Nic już nie będzie takie samo.

„Księga Życzeń” jest prezentem dla tych, którzy potrzebują zmienić swoje życie.  Dla tych, którzy chcą:
- zwiększyć swoją energię życiową,
- zdobyć większą pewność siebie,
- odnaleźć w sobie potencjał,
- otaczać się pozytywnymi i dobrymi ludźmi,
- osiągnąć dobrobyt materialny,
- cieszyć się prawdziwą przyjaźnią,  
- odkryć przed sobą nowe możliwości,
- odnaleźć w życiu spokój i harmonię,
- nauczyć się gospodarować swoją energią i nie marnować jej na niepotrzebne rzeczy.

 

 

Wykładowca Jewgienij Samojłow
Lokalizacja Poznań
Data 2012-11-24
To wydarzenie już się odbyło.

PolecamyInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.