Jak to działa?1. Zarejestruj się w systemie, klikając link "Rejestruj" u góry po prawej stronie.

2. Uzupełnij formularz rejestracyjny

3. Odbierz e-mail potwierdząjacy rejestrację

4. Kup bilet w systemie

5. Opłać bilet

6. Bilet pobierzesz po kliknięciu na link, który otrzymasz na e-mail podany podczas rejestreacji

Uwaga: Istnieje możliwość płatności w ratach w Alior Bank oraz mBank przy zakupach powyżej 300zł

David Icke Worldtour

David Icke Worldwide Tour

 

 

8 października 2016, Praga Czechy 

 

Nareszcie jest – długo oczekiwane światowe tournée Davida Icke’a !

 

Prowadzi: David Icke

Godziny: 10:00-22:00 

Miejsce:ul. Lucerna – Wielka sala – ulica Štěpanská 61 Praga 1, Czechy

 

 

Na początku lat dziewięćdziesiątych David Icke za swe życiowe powołanie uznał informowanie swoich czytelników i fanów o zbliżającym się zagrożeniu ze strony państwa totalitarnego. Ostrzega przed możliwością trzeciej wojny światowej, której następstwem będzie stworzenie ośrodka siły rządzącej ludźmi na Ziemi. Autor wskazuje na Nowy Porządek Świata, który obecnie tworzy się bezpośrednio na naszych oczach.

Najbliższe trzy lata będą decydowały o naszej przyszłości, a światowe tournée Davida realizuje się we właściwym czasie!

W październiku tego roku David Icke przyjedzie ponownie do Pragi, a Wy macie okazję tam być!

Pod względem sytuacji geopolitycznej rok 2015 z powodu zwiększonej aktywności organizacji terrorystycznych, zagrażających światowemu pokojowi, był krytyczny. „WorldWide Wake Up” tournée Davida Icke’a nie mogło więc pojawić się w lepszym czasie!

David ma na koncie ponad dwadzieścia najlepiej sprzedających się książek, miliony fanów na całym świecie, a dzięki informacjom, które przyswajał w czasie 25 lat wnikliwego i szczegółowego poszukiwania i eksploracji, i Wy możecie cieszyć się wydarzeniem, które gwarantuje Wam inspirację dla duszy i umysłu!

 

 David Icke

David Icke urodził się 29 kwietnia 1952 roku w brytyjskim  Leicester. „Przespał” szansę ukończenia szkoły i nigdy nie  przystapił do ostatnich egzaminów. Od 15 roku życia  poświęcił się karierze profesjonalnego futbolisty. Przez jej  większość był nieświadomy choroby, która została później  zdiagnozowana jako reumatoidalne zapalenie stawów,  powodującej codzienne cierpienie, szczególnie w jego  ostatnim sezonie futbalowym. Kariera Davida skończyła się  dosłownie w noc ukończenia przez niego 21 lat.

  Wiele zaskakujących zbiegów okoliczności lub „przypadków”,  które opisuje w swoich książkach, poprowadziło Davida  najpierw do kariery dziennikarza radiowego, potem  telewizyjnego, prezentera sportowego w BBC i krajowego  mówcę brytyjskiej Partii Zielonych. Te doświadczenia  pomogły mu w uświadomieniu sobie, jak bardzo  mainstreamowe media i polityka informacyjna zniekształcają  i wypaczają obraz tego, co faktycznie dzieje się na świecie.

Napisał ponad dwadzieścia książek i podróżował po ponad pięćdziesięciu krajach świata, gdzie oddawał się poszukiwaniom prawdy i wykładał dla rzeszy odbiorców. Im bardziej świat przybliża się do wizji, które David Icke opisał w swoich dotychczasowych książkach, tym bardziej rośnie zainteresowanie jego poglądami. David Icke próbuje pokazać ludziom, że bez względu na to, jak źle i beznadziejnie sprawy się mają, ludzie mogą przeżyć i funkcjonować, jeśli nie poddadzą się i będą podążać we właściwym kierunku. Jego słowa głoszone są w taki sposób, aby zainspirował nas do bycia tym, czym faktycznie jesteśmy, aby otwierać bramy mentalnego więzienia, które sami sobie postawiliśmy, aby wejść w światło wolności.

 

 

David Icke jest jednym z najbardziej medialnie widocznych, najbardziej otwartych i najbardziej kontrowersyjnych mówców i pisarzy, którzy koncetrują się na happeningu współczesnego świata w agendzie Nowego Porządku Świata.

 

Swoje ogólnoświatowe badania David przejrzyście prezentuje w swoich osławionych i prawie zawsze dużo wcześniej wyprzedanych całodniowych wykładach, w swoich książkach, które są pełne, referencji, anegdot czy encyklopedycznych szczegółów. Zwróćmy uwagę na mężczyznę, który stoi za tymi wiadomościami; co go czyni silnym i co pcha go do przodu; na źródło jego wewnętrznej determinacji. Każdy, kto uważa Davida za głosiciela „Sądnego Dnia”, może poznać jego wizję dotyczącą planety Ziemi.

 

Myśl, że to wszystko niekoniecznie musi skończyć się szczęśliwie, nigdy nie przeszła mi przez głowę” – mówi David Icke, jedna z ikon światowej spirytualistki i poszukiwacz prawdy, która czasami szokuje wszystkich uczestników.

 

 

 

 

REFERENCJE

David jest człowiekiem, który uważnie rozgląda się wokół siebie, ustala i weryfikuje wszystkie informacje, ponieważ nie wystarcza mu to, co podsuwa nam władza za pośrednictwem telewizji i prasy. Początkowo, dopóki jego informacje się nie uwiarygodniły, ludzie śmiali się z niego i wykpiwali go. Uświadamia on przykry fakt, że to, do czego jeszcze nie doszliśmy, to świaodmość wartości naszej wspólnej pracy. Jest niezmiennie przekonany, że dysponujemy nadzieją na przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, wzięcie jej w swoje ręce, a wtedy ludzie zaczną odnosić się do siebie z wzajemną miłością. W jego całodziennych wykładach nie chodzi tylko o nowe informacje i fakty, ale przede wszystkim o nową – grupową energię, która przyczyni się do zmian starych paradygmatów.

 

(Jiří Saharin Vondradavidickeinfo.cz)

 

Nie da się ukryć, że David Icke jest najbardziej wpływowym, współczesnym badaczem i publicystą, który zgłębia tajemnicze wydarzeniawe współczesnym świecie. Jego praca koncentruje się przede wszystkim na objaśnianiu genezy możliwych przeszkód, które mogłyby w przyszłości powstrzymywać ludzkość w swobodnym rozwoju ukierunkowanym na pełną miłości i harmonijną egzystencję. Szczegółowo opisuje historyczne korzenie powstawania dzisiejszych systemów społecznych, których przywódcy zniewolili społeczeństwo i manipulują nim z zamiarem utrzymania swoich mocarstwowych pozycji. W swoich wykładach, książkach i prezentacjach David Icke w oryginalny sposób udowadnia związek między wszystkimi możliwymi do wyobrażenia sobie płaszczyznami ludzkiego bytu i obrazuje długi, od stuleci ukrywany przed społeczeństwem, związek między widocznymi wydarzeniami a ich skrywanym znaczeniem. Każda jego praca jest ogromną inspiracją, jak stawić czoło dramatycznej rzeczywistości ówczesnego świata bez poczucia strachu, z odwagą, z otwartą głową i sercem, bez różowych okularów i przy zachowaniu zdrowego rozsądku. Ten, kto nie zna dzieła Davida Icke’a, nie może do końca zrozumieć sensu dzisiejszych czasów.

 

(Jan Korálnwoo.org)

 

Fascynujące jest widzieć, jak w jednym umyśle mogło dojść do odkrycia tylu manipulacji obecnych na Ziemi od tysiąca lat. Zwykle przy takim stopniu demaskacji, tak uparty człowiek albo umiera, albo ma wypadek samochodwy, albo zawał. Zapewne tylko dzięki wielkiej Bożej opatrzności David wciąż żyje i wciąż mówi to, co mówił od początku. Wszystko jest nie tak, ludzie, obudźcie się! Dodatkowo jeszcze jeździ po świecie. Zauważyć można, że po tym, jak zasłona zaczęła stopniowo spadać, pojawiła się nowa apokaliptyczna rzeczywistość. A ludzie ujrzeli swoich Panów w całkowitej nagości. Poznali także, że swoim Panom dali pełnomocnictwo do robienia tego, co przez tysiąclecia z ludźmi robili. David dostrzega zmiany w sposobie myślenia. Osobiście cieszę się właśnie z nowego spojrzenia w tej kwestii, co znaczyłoby, że zasada oko za oko to przestarzałe prawo. Tylko nieskończona miłość jest prawdziwa, co jest zresztą tytułem pierwszej publikowanej w wydaniu czeskim książki Davida Icka.

 

(Jiří Maria Mašekšéfredaktor OSUD.cz a licenčni knih Davida Icke‘a pro ČR - licencyjnych książek Davida Icke’a dla Republiki Czeskiej)

 

 

Skrót całodniowych wykładów - o wydarzeniu

Brytyjski pisarz i myśliciel David Icke już 25 lat ujawnia szokujące tajemnice ukrywanych informacji dotyczących historii ludzkości i naszego codziennego życia. Interesuje go kwestia KTO I CO TAK NAPRAWDĘ KONTROLUJE TEN ŚWIAT. Na wielu konkretnych przykładach pokazuje związek politycznych i ekonomicznych potęg, ostrzegając przed tendecjami totalitarnymi, które może przynosić to połączenie. Jego życiowa postawa często uznawana jest za konstrowersyjną, ale zawsze inspirującą.

Sam David Icke mówi: Żyjemy w marzycielskim świecie, który uważamy za realny. Musimy się wspiąć na wyższy poziom porozumienia i stać się wolnymi. Ludzie muszą powstać z kolan i z powrotem przejąć kontrolę nad własnym życiem.

 

 

Główne tematy

Comiesięczny matrix. Czy nasz miesiącjest celowo wytworzonym sztucznym bytem?

Struktura dynastii królewskich”… Przyczyna i cel królewskich rodów w polityce.

Problem, reakcja, rozwiązanie”… Uświadomcie sobie, kim właściwie jesteśmy.

Koniec strachu i uciszania”.

Kryzys imigrancki”… Jaka jest prawda?

 

 

Wykorzystajcie niepowtarzalną okazję i weźcie udział w debacie dotyczącej ważnych kwestii, które wpływają na nasze codzienne życie.

 

 

KTO I JAK NAMI MANIPULUJE?

JAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ?

KIM JESTEŚMY?

 

 

 

HARMONOGRAM

10:00-12:30 Wykład- blok 1

12:30-13:30 Obiad

13:30-16:00- Wykład blok 2

16:00 – 16:30 przerwa

16:30- 19:00 Wykład blok 3

19:00 - 19:30 Przerwa

19:30- 22:00 Wykład blok 4

 

 

Bilety

Całodniowy wykład w godzinach 10:00-22:00. Wielka sala Lucerny będzie otwarta od godziny 9:00. W ciągu dnia zaplanowane zostały przerwy na posiłki.

Miejsce akcji: Lucerna – Wielka sala – ulica Štěpanská 61 Praga 1, 

 

 

Wykładowca David Icke
Lokalizacja Praga
Data 2016-10-08
To wydarzenie już się odbyło.

PolecamyInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.