How it works?1. Register in the system by clicking "Register" at the top-right corner of the screen

2. Fill out the registration form

3. Within a few minutes you will get an e-mail that will confirm your registration

4. Buy the ticket in the system

5. Pay for the ticket

6. You will get your ticket on your e-mail address that you provided during registration

how_to_buy_7th_step

Irydologia - narzędzie diagnostyczne

Irydologia - narzędzie diagnostyczne Recall Healing / Totalnej Biologii i Nowej Germańskiej Medycyny / Biologiki - Odczytywanie ognisk Hamera z tęczówki oka

 

Warsztaty z dr Piotrem Pałaginem

termin: 28.03.2020

miejsce: ONLINE

godziny: 10:00-18:00

 
Pierwszy dzień kursu on-line. Drugi jak zostaną otwarte granice.

 

Dr Piotr Pałagin - lekarz homeopata, psychoterapeuta, astrolog, seksuolog, doradca biznesu, mag w siedemnastym pokoleniu. Po wielu latach pracy odkrył alternatywną metodę odczytywania tzw. ognisk Hamera – z tęczówki oka.

 

Każdy przeżyty konflikt biologiczny pozostawia swoiste ślady na trzech płaszczyznach jednocześnie:
w psychice, mózgu i ciele.
Z punktu widzenia precyzyjnej diagnostyki, najistotniejszy jest obraz mózgu, który daje jednoznaczną odpowiedź na pytanie, jaki rodzaju konfliktu został doświadczony, a także jaki organ został objęty chorobą. Zmiany w mózgu (ogniska Hamera) można analizować na podstawie zdjęć z tomografii komputerowej. Jest to jednak metoda wymagająca umiejętności odczytywania zdjęć TK a jednocześnie narażająca pacjenta na promieniowanie. Te same informacje, które widoczne są na zdjęciu z tomografii komputerowej, można doskonale oczytać z tęczówki oka.

 

Irydologia jest dostępnym narzędziem umożliwiającym odczytanie umiejscowienia się ogniska Hamera.
Na podstawie obrazu tęczówki oka możliwe jest określenie rodzaju przeżytego konfliktu biologicznego a także wskazanie konkretnego organu, który został objęty chorobą. Czytanie z tęczówki oka daje odpowiedź, w jakim stadium konfliktu biologicznego znajduje się pacjent. Jest to niezwykle istotna informacja, która pozwala odróżnić fazę choroby, a więc również wdrożyć odpowiednie metody pracy.

Diagnozując fazę aktywną konfliktu należy dążyć do jego rozwiązania, zaś w przypadku odczytania z tęczówki oka kryzysu epileptoidalnego należy zachować szczególną ostrożność i brać pod uwagę tradycyjne metody leczenia, które w wielu przypadkach ratują życie.

 

Irydologia jest metodą, która w perspektywie czasu stanie się nieodzowną procedurą stosowaną przez każdego konsultanta Recall Healing. Łatwość odczytu tęczówki oka pozwala nie tylko na diagnozowanie przebiegu konfliktu biologicznego, ale również na bieżące monitorowanie efektów przeprowadzonej konsultacji oraz stosowania innych metod leczenia, w tym homeopatii, ziołolecznictwa i innych praktyk terapeutycznych.

 

Program warsztatu:
1 dzień: - budowa tęczówki i rodzaje tęczówek, - możliwości diagnostyczne z tęczówki oka, - określenie układów ciała człowieka (nerwowego, limfatycznego itd.), - topografia organów w tęczówce, - oko prawe, oko lewe – różnice diagnostyczne, - sposób diagnozowania fazy aktywnej konfliktu, kryzysu epileptoidalnego i fazy naprawczej konfliktu.

2 dzień: - Zajęcia praktyczne: terapia na żywo z klientem (kompleksowa konsultacja z wykorzystaniem metody Recall Healing i irydologii w połączeniu z elementami innych terapii (m.in. homeopatii i horoskopu).

 

Dla kogo: dla wszystkich chcących się uzdrowić i rozwijać oraz do wykorzystania w praktyce przez coachów, terapeutów, psychologów i lekarzy. 

 

Uwaga! Warsztat terapeutyczny – ilość miejsc ograniczona. Warsztaty skierowane są do osób posiadających co najmniej podstawową wiedzę z zakresu Recall Healing/Totalnej Biologii lub Nowej Germańskiej Medycyny / Biologiki.

 

Uczestniczki/warsztatu otrzymują dyplomy ukończenia kursu oraz ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU NA DRUKACH MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.

 

 

 

Dla uczestników/ek kursu cena specjalna na: Leksykon RH – 168 zł, Atlas Organów – 398 zł;
Leksykon + Atlas: 538 zł

Lecturer Piotr Pałagin
Place Warszawa
Date 2020-03-28
This event has already taken place.

We recommendInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.