How it works?1. Register in the system by clicking "Register" at the top-right corner of the screen

2. Fill out the registration form

3. Within a few minutes you will get an e-mail that will confirm your registration

4. Buy the ticket in the system

5. Pay for the ticket

6. You will get your ticket on your e-mail address that you provided during registration

how_to_buy_7th_step

Dynamika związków i relacji

 

 

Prowadzący: dr Ev Khazin
Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18
Godziny: 10-18
Data: 18-19.04.2020
 

Ten trening poświęcony jest fenomenowi kobiety, która marzy o związkach i jej próbom urzeczywistnienia tego marzenia. Takie osobiste, szczere zanurzenie się to praktyka, której nie należy traktować jako przyjemną formę spędzania wolnego czasu. Podczas treningu tworzymy specjalne warunki, w których kobiety badają, zgłębiają siebie, aby wiedzieć, kim są naprawdę - tu i teraz, kiedy nie przygniata je ich przeszłość oraz wyobrażenia narzucone przez kogoś z otoczenia na temat tego, jakie powinny być kobiety.

Dojrzewanie kobiety, przyjaźń, seks, miłość, rodzenie dzieci, ochrona terytorium, przywództwo, dzieci od innych matek lub ojców, zazdrość, starzenie się i więdnięcie, zakazane związki, nieodwzajemnione uczucia, zdewastowane serce, lęki, nienarodzone dzieci i inne świadectwa bycia kobiety w związku - podczas szkolenia poruszymy te i inne tematy.

 

Dzięki pracy kobiet, prowadzonej w kobiecym kręgu, ekscytującym procesom, transformacyjnej komunikacji i specjalnej formie szkolenia, uczestniczki będą mogły ponownie uruchomić przestarzałe, niedziałające programy osobistych relacji, odrywające je od głównego zadania. To okazja, aby pożegnać się ze swoim fałszywym, przestarzałym ego i pozwolić sobie BYĆ. Po prostu BYĆ takimi, jakimi są naprawdę. I w tym stanie żyć swoim cennym wyjątkowym życiem budując relacje na poziomie widzenia.

Lecturer Ev Khazin
Place Poznań
Date 2020-04-01
This event has already taken place.

We recommendInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.