How it works?1. Register in the system by clicking "Register" at the top-right corner of the screen

2. Fill out the registration form

3. Within a few minutes you will get an e-mail that will confirm your registration

4. Buy the ticket in the system

5. Pay for the ticket

6. You will get your ticket on your e-mail address that you provided during registration

how_to_buy_7th_step

Totalna Biologia Jedzenia. Trening „Matka i jedzenie”.

Totalna Biologia Jedzenia. Trening „Matka i jedzenie”. Spójrz  jak jesz, a zrozumiesz jaki masz kontakt z matką.

 

 

Data: 10-11 listopada
Godzina: 10-18
Miejsce: Poznań Plac Wolności 18 - sala konferencyjna

 


Szkolenie  to  poświęcone jest matce i jej roli w kształtowaniu zdrowej lub toksycznej miłości do  siebie i świata. Dowiemy się  dlaczego  jedzenie staje się substytutem macierzyńskiej miłości, dotkniemy tego co dzieje się w  chwilach gdy  stosujemy     przemoc wobec siebie i innych, poniżamy  ciało i duszę.  Sprawdzimy  jak urazy psychiczne, wstyd, poczucie winy, upokorzenie objawiają się w  zachowaniach żywieniowych.


Podczas treningu  wchodzimy w interakcje z tzw  prawdziwym jedzeniem i nie przypomina to listy zaleceń i zakazów żywieniowych dietetyków. Jedzenie jak uczy Ev Hazina może być  celebracją świętego aktu wyrażania siebie, zaskakującego w swej zwyczajności i prostocie. Będziemy także  delektować się  jedzeniem podczas wspólnego posiłku, a doświadczenie to będzie dla każdego kursanta wielką niespodzianką.


Narzędzia, które proponuje Ev Hazina to:  praca z przekonaniami, „praktyka zapominania kulturowego”, uwalnianie urazów związanych z pokarmem, konstelacje (ustawienia), praca z alergiami pokarmowymi, procesy art-terapii, psychodrama, medytacja, psycho-kino.

Lecturer Ev Khazin
Place Poznań
Date 2019-11-10
This event has already taken place.

We recommendInstytut Wiedzy Waleologicznej, 62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 519B/6, NIP 7531005387, REGON 003537551, tel. 693 160 910, e-mail: recepcja@iww.pl
All rights reserved 2015.